Przygotowania do ćwiczeń Wojsk Obrony Terytorialnej w Czarnkowie
Przygotowania do ćwiczeń Wojsk Obrony Terytorialnej w Czarnkowie
W Urzędzie Miasta Czarnków odbyło się dzisiaj spotkanie organizacyjne dotyczące planowanych ćwiczeń Wojsk Obrony Terytorialnej, które zostaną przeprowadzone 13 czerwca 2026 roku na terenie miasta oraz w Szpitalu Powiatowym w Czarnkowie
Podczas spotkania omówiono planowany scenariusz działań, procedury oraz zakres współpracy służb i instytucji biorących udział w przedsięwzięciu.
Kolejne spotkanie organizacyjne zaplanowano na 18 maja w Komendzie Powiatowej PSP w Czarnkowie.
foto. Miasto Czarnków naturalnie złożony

