Logo ZZOZ Szpital Powiatowy im. doktora Ryszarda Surmy w Czarnkowie

SOBOTNIE POPOŁUDNIE PEŁNE UŚMIECHÓW I WSPÓLNYCH CHWIL

Sobotnie popołudnie pełne uśmiechów i wspólnych chwil  
W minioną sobotę podopieczni naszego Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego mieli okazję spędzić czas na świeżym powietrzu podczas wyjątkowego pikniku przy grillu. Były rozmowy, spacery, wspomnienia i przede wszystkim radość ze wspólnego bycia razem.
Dla wielu osób przebywających na oddziale przez większą część czasu możliwość wyjścia na zewnątrz, cieszenia się piękną pogodą, promieniami słońca i kontaktem z innymi jest czymś niezwykle ważnym. To chwile, które przywracają energię, poprawiają samopoczucie i dają poczucie normalności. Dla nas może wydawać się to niewiele, ale dla naszych Seniorów znaczy naprawdę bardzo dużo. Ich radość była bezcenna i trudna do opisania słowami.
Serdeczne podziękowania kierujemy do Pani Justyny Mielcarek– Pielęgniarki Koordynującej ZOL, lek. Bartosza Krzyścina oraz całego personelu Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego za codzienną troskę, zaangażowanie i serce wkładane w opiekę nad podopiecznymi. Dziękujemy za to, że otaczacie ich wsparciem, życzliwością i uwagą tak, jakbyście pomagali własnym bliskim.
To właśnie dzięki takim ludziom nasi Seniorzy mogą każdego dnia czuć się bezpiecznie, godnie i po prostu dobrze

Galeria zdjęć

718112005_996686596442713_6824690942755951044_n 718151193_996686346442738_4214036794035489943_n 718538859_996686003109439_1012450087482538243_n 718943044_996686123109427_1607444742080941090_n 719189212_996686059776100_2624146667992645999_n 719524082_996686679776038_476217816616857917_n 719939508_996686729776033_5122911910551061547_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności